Kancelaria Prawa Spadkowego i Majątkowego

Nasz zespół

Nasi prawnicy- specjaliści od prawa spadkowego w Poznaniu

tel: +48795777519

Naszą Kancelarię w Poznaniu tworzymy już od ponad 20 lat. Po pierwsze działamy zespołowo, bo tworzymy zgrany i uzupełniający się zespół prawników rodzinnych. Uważamy, iż na tle innych Kancelarii adwokackich i radcowskich w Poznaniu i okolicach nas to wyróżnia. Nie jesteśmy jednoosobowa Kancelarią prawną, ani wielką korporacja obsługującą wielki biznes. Jesteśmy za to grupą adwokatów i radców prawnych zajmujących się sprawami rodzinnymi, w tym sprawami o rozwód. I przede wszystkim, którym to sprawą oddajemy się z pasją.

Powierzając sprawę nam powierzasz prowadzenie sprawy o rozwód nie jednemu adwokatowi, czy jednemu radcy prawnemu, ale całemu zespołowi prawników od rozwodów. Gwarantujemy Ci w ten sposób, iż Twój problem prawny będzie poddany analizie kilku tęgich prawniczych głów, jak również, iż nie zależnie od urlopu, kolizji rozpraw, czy innych czynników na rozprawie, podczas negocjacji będzie z tobą zawsze obecny profesjonalista.

Pamiętaj! Wybierając Naszą Kancelarią od rozwodów w Poznaniu : Nigdy nie będziesz sam.

Kim są nasi prawnicy od spadków:

Mecenas Bartosz Kowalak

Radca prawny w Poznaniu | Współzałożyciel Kancelarii

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po ukończeniu studiów, odbył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Specjalista w zakresie prawa cywilnego i postępowania cywilnego. Autor wielu artykułów prawniczych. Wykonując zawód radcy prawnego od 2006 r., swoje zainteresowania prawnicze koncentruje w szczególności na prawie rodzinnym, spadkowym i odszkodowaniach. Długoletnie doświadczenie w zawodzie spowodowało, że biegle orientuje się w niuansach prawa spadkowego i prawa rodzinnego. Do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz starannością. Jako radca prawny lubi stawiać sobie wysoką poprzeczkę, niestraszne jest mu mierzenie się z problemami prawnymi. Szczególny nacisk kładzie na kontakt z Klientem, a także dbanie o jego interesy. Pomimo bycia współzałożycielem Kancelarii, lubi pracować z zespołem, często stając się jego częścią.

Biegle włada j. angielskim i językiem rosyjskim. Zna także język hiszpański.

Opienie: w Google Maps

na portalu Specprawnik

Kontakt: bartosz.kowalak@prawnikpoznanski.pl

Telefon: tel: +48795777519

Mecenas Joanna Jędrzejewska

Radca prawny w Poznaniu | Partner Kancelarii

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Po ukończeniu studiów, odbyła aplikację radcowską w Poznaniu, aktualnie jest Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie pozwoliło na skoncentrowaniu swoich zainteresowań zawodowych w szczególności na prawie spadkowym, rodzinnym, a także oświatowym. Broniąc interesów Klientów na sali rozpraw jako radca prawny odznacza się niepospolitą odwagą oraz dynamicznym prowadzeniem postępowania. Cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach czy konferencjach. Dlatego też, Klienci, którzy powierzają swoje sprawy, mogą być pewni, że trafili pod opiekę profesjonalisty. Jako radca prawny dba o to, aby zaproponować Klientom najlepsze możliwe rozwiązania oraz spełnić ich oczekiwania. Ponadto czuwa nad tym, aby zawsze wszelkie formalności zostały dopełnione, a Klienci na bieżąco otrzymywali informacje o stanie ich spraw. Do każdej sprawy podchodzi z indywidualnym podejściem, pełnym zaangażowaniem oraz empatią.

Biegle włada j. angielskim.

Opinie w Google Maps

Kontakt : joanna.jedrzejewska@prawnikpoznanski.pl

 

 

Mecenas Anna Konrady

Adwokat w Jarocinie i Poznaniu

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od kilku lat prowadzi filię Kancelarii w Jarocinie świadcząc pomoc prawną Klientom z Jarocina oraz jego okolic, jak również innych pobliskich miejscowości, w tym Krotoszyna, Pleszewa, Gostynia, Środy Wielkopolskiej i Śremu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się w szczególności na prawie karnym, rodzinnym, oświatowym, a także spadkowym. Jako adwokat, który ma świadomość z jak trudnymi sytuacjami życiowymi borykają się Klienci, do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, ze zrozumieniem, a także ludzką serdecznością i empatią.

Biegle włada j. angielskim.

Opinie w Google Maps

Kontakt: anna.konrady@prawnikpoznanski.pl lub adwokat@kancelariajarocin.pl